İşyeri Tipi Mineflo Modelleri

Serfloor iş yeri tipi mineflo modelleri – pvc rulo zemin döşemelerini okul, hastane, ofis, spor salonları gibi yoğun trafik olan mekanlar için rahatlıkla kullabilirsiniz. 2mm, 3.2mm ve 4mm kalınlık seçenekleri mevcut olan malzemenin üst yüzey kaplaması ise 0.4 – 0.7mm arasındadır.


Serfloor ticari tip mineflonun temel özellikleri; hijyenik ve antibakteriyeldir. Ateşe dayanıklı ve kaymaz bir yüzeye sahiptir. Üst yüzeyindeki pvc malzeme ticari tip modellerine göre farklı özelliklere sahiptir. Orta katmanda ise kullanılan cam elyaftan ötürü sıcaklık değişimlerinden etkilenmez.Aşınma dayanımları kullanılacak mekana göre farklı özellikte tipleri mevcuttur.


Oyun alanları ve spor salonlarında kullanılan mineflo – pvc rulo malzeme, esnek ve ekonomik olmasından ötürü oldukça çok tercih edilmektedir. Yumuşak bir malzeme olmasının getirdiği avantajlar bu gibi alanlarda kullanılmasının en önemli nedenlerinden biridir. Yoğun yaya trafiğine karşıda oldukça dirençli olması pvc rulo malzeme yüzeyinde kullanılan aşınma tabakasından ötürü gerçekleşmektedir.


Temizlik kolaylığı ve antibakteriyel bir malzeme olması sebebiyle homojen pvc rulo zemin kaplamaları sağlık sektöründe ve eğitim sektörün de yaygın olarak kullanılmaktadır. Antistatik özelliğinin getirdiği artılar ile de bu gibi yoğun yaya trafiğinin olduğu mekanlarda harika bir çözümdür.