Konut Tipi Mineflo Modelleri

Konut tipi mineflo modelleri farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Ekonomik bir malzeme olması sebebi ile evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 2mm, 2.5mm, 3mm ve 4mm kalınlık seçenekleri mevcut olan malzemenin aşınma kalınlığı ise 150 mikron ile – 400 mikron arasında değişmektedir. 3 boyutlu bir yüzey görüntüsüne sahip olan pvc rulo malzemeler derzli kenar görüntüsüne de sahiptir.


Mineflonun temel özellikleri; temizlemesi kolay ve suya oldukça dayanıklıdır. Isı yalıtımı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Toz ve bakterilere yerleşme imkanı tanımaz bir yapıya sahiptir ve bu sebeple 100% anti bakteriyeldir. Alerji yapmaz , çevre dostu bir malzemedir. Bir çok renk ve desen seçenekleri bulunan mineflo pvc rulo zemin kaplamalarının fiyatları da çok ekonomiktir. Yapılarda hızlı ve kolay döşenebileceği üzere sizleri yormadan pratik bir şekilde uygulanabilinmektedir. M2′ ye gelen yük oldukça hafif olduğundan farklı bir çok alanda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Mineflo – pvc rulo ürünleri ile evinizde etkileyici ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Esnek bir malzeme olması sebebiyle çocuklarınızın yaşam alanlarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Malzeme yüzeyinde yer alan aşınma tabakası çizilmelere karşı mukavemet göstermektedir. Bu sebeple çizilmelere karşı oldukça dayanıkldır. Mineflo pvc rulo malzemeleri temizlerken, kuru veya hafif ıslak bir bez yada mop tercih edebilirsiniz. Temizlik aşamasında kimyasal ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu kimyasal ürünler zamanla pvc malzeminin yüzeyinde kalıcı lekeler oluşturabilir.


Pvc ürünleri uygulanacak alana göre karo ve rulo şeklinde üretilmektedir. Ayrıca vinil, lamine parke gibi farklı zemin kaplama malzemelerinin de üretimini yapmaktadır. Sizde ürünlerini evinizde kullanmak isterseniz hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Montaj ve uygulama konusunda da profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. İstanbul’un belirli bölgelerine teslimat firmamız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.