Mineflo FiyatlarıMineflo – Pvc rulo zemin kaplama ürünlerine 90 TL + KDV’ den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  Ürünlerimiz yerli üretimdir. Piyasadaki ucuz çin malı ürünler ile karıştırmayın.En ucuz mineflo fiyatlarını burada bulabilirsiniz.
1. Sınıf malzemeden üretilen mineflo zemin kaplamalarını ev veya iş yerinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Mineflo fiyatlarımız montaj hariç sadece malzeme fiyatıdır.

Mineflo – pvc rulo zemin kaplamasını uygularken , zemine doğru ve düzgün bir şekilde yapıştırılması önemlidir. Eğer hatalı uygulama yapılırsa , örneğin sadece ek yerlerine yapıştırma harcı sürülürse malzeme zamanla kabarma yapabilir. Bunla birlikte koku ve rutubet oluşmasına zemin hazırlanır. Mineflo m2 fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızı kullanarak satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.


MİNEFLO NASIL TEMİZLENİR


Nemlenme ve rutubet minefloya en fazla zarar veren etkendir. Mineflo – pvc rulo zemin kaplaması kullanım kolaylığı olan bir üründür. Ürünün bakımı da son derece kolaydır. Nemli bir bezle kolaylıkla temizlenebilir. Ekstra temizlik malzemesi kullanmanıza gerek bile kalmaz.