Ucuz Mineflo


Evinizde veya iş yerinizde pratik, ekonomik zemin kaplama malzemesi ihtiyacınız için en ucuz mineflo modellerine göz atabilirsiniz. Mineflo pvc katkılı zemin döşeme malzemesidir. Su ve neme karşı dayanıklı olması ve ucuz olması sebebiyle tercih edilmektedir. Rulo ve karo olarak sınıflandıran pvc bazlı ürünlerdir.Temizliği gayet kolay ve pratiktir. Evinizde fiyat / performans açısından tercih edebileceğiniz bu ürün ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Çocuklarınız için de anti bakteriyel olması sebebiyle hijyenik bir malzemedir. Ayrıca evcil hayvan sahipleri tarafından da çokça tercih edilmektedir.


Pvc yapıştırıcı ile kolaylıkla zemine uygulanabilir ayrıca kendinden yapışkanlı olan modelleri de mevcuttur.


Malzeme kalınlığı 2 mm ‘den başlar ve ürün özelliklerine göre bu kalınlık daha da yukarı çıkmaktadır.
Ahşap Desenli Mineflo Modelleri


Ahşabın bir çok renk ve dokusuna sahip olan bu ürünleri evinizde parkeye alternatif olarak ucuz olması sebebiyle tercih edebilirsiniz. Parkelerin su ve neme karşı dayanıksız olması sebebiyle ev ve işyerinizde pratik – ekonomik bir çözüm.


Pvc karo şeklinde olan modelleri farklı renk ve desen seçenekleri ile kombin ederek stil sahibi mekanlar yaratabilirsiniz. Çocuk odaları, oyun parkları, okullar, kreşlerde farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşturulan zeminler mekanın atmosferini değiştirecek ve yoğun yaya trafiğinde pratik bir çözüm sunacaktır.